KONST / Litografier / Färglitografi 6114385
nr 611 4385
Färglitografi
1800-tal, "PACIS CVLTO RI" 44 x 79
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 23 november 2009
kl 19:14:29
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr